30 oktober 2023

WIN een custom made sjaal t.w.v. € 89,95 van Relooped!

WIN een custom made sjaal t.w.v. € 89,95 van Relooped!

Deze winactie is helaas afgelopen. De winnaar is Anouk C. Van harte gefeliciteerd met je prijs, we nemen zo snel mogelijk contact met je op! Niet gewonnen? Houd onze komende winacties in de gaten en doe gewoon weer mee!

WIN een custom made sjaal t.w.v. € 89,95 van Relooped!

Dit is echt een te gekke prijs! Je kunt deze week een sjaal winnen met je eigen design! Jij bepaalt helemaal zelf het ontwerp en Relooped maakt er een zacht, gebreide sjaal van. Hoe bijzonder is dat! 

Elke Relooped sjaal is dus een echt een one of a kind accessoire. Super leuk voor jezelf, maar de sjaal is ook een heel persoonlijk cadeau of een creatief project met de kids. Maak je ontwerp op papier of als een digitaal kunstwerk, kies de kleuren voor de breigarens en personaliseer je sjaal met de naam van de kunstenaar. Relooped doet de rest!

Wat moet je doen om je eigen ontworpen sjaal te winnen?

  • Beantwoord onderstaande vraag
  • Meld je aan voor de nieuwsbrief van Flavourites en Relooped

Niet verplicht, maar wel leuk:

Op deze actie is onze privacyregeling van toepassing. Per persoon wordt slechts één deelname verwerkt.

Van welk duurzaam materiaal zijn de Italiaanse breigarens gemaakt?