16 januari 2023

Win een alpaca deken t.w.v. € 149,- van EcuaFina!

Win een alpaca deken t.w.v. € 149,- van EcuaFina!

Deze winactie is helaas afgelopen. De winnaar is Petra de L. Van harte gefeliciteerd met je prijs, we nemen zo snel mogelijk contact met je op! Niet gewonnen? Houd onze komende winacties in de gaten en doe gewoon weer mee!

Win een alpaca deken t.w.v. € 149,- van ecuafina.nl!

Wat een heerlijke winactie hebben we deze week en wat komt ie goed van pas in deze koude tijd. Je maakt namelijk kans op een alpaca wollen deken uit Ecuador naar keuze van EcuaFina t.w.v. € 149,-. Kun je lekker onder wegkruipen!

De kleurrijke dekens van Ecuafina worden met de hand gemaakt door lokale vakmensen in Ecuador. Ze bestaan voor 70% uit zuivere alpacawol, en dat is zachter dan cashmere en warmer dan schapenwol, zalig toch! 

Zie jij jezelf al helemaal zitten op de bank onder zo’n mooie, zachte deken? Beantwoord dan snel onderstaande vraag en meld je aan voor de nieuwsbrief van Flavourites en Ecuafina. En duimen maar!
Op deze actie is onze privacyregeling van toepassing. Per persoon wordt slechts één deelname verwerkt.

Waar komen de namen van de native plaids van EcuaFina vandaan?