Tassen om direct verliefd op te worden

Tassen om direct verliefd op te worden
Tassen om direct verliefd op te worden

Sommige tassen zijn gewoon tassen. En dan heb je de tassen van Tinne+Mia. Beeldschoon zijn ze, en ook nog eens super betaalbaar. Gemaakt van vegan leather, in prachtige kleuren en oersterk. Nou, genoeg lofzang over dit fijne label. Tijd om deze tassen binnenstebuiten te keren!

Fanny Pack

Ik heb meerdere tassen van Tinne+Mia én nog eentje op de wishlist staan. Als fan van 't eerste uur kan ik je vertellen: deze tassen zijn ge-wel-dig. Laat ik starten met mijn laatste aanwinst: de Cilou Puffy Belt Bag. Klein maar fijn tasje. Ik had 'm onlangs mee op een lange reis en hij was mijn trouwe metgezel op de scooter, op veerboten, in het vliegtuig en tijdens lange hikes. Zo'n fanny pack die je nooit voelt maar die er altijd is. Perfect voor je telefoon, zonnebril en lipgloss. Gemaakt van oersterk PU-leather, vegan dus. En bovendien lekker zacht gewatteerd en verkrijgbaar in meerdere mooie tinten. Ik heb het legergroene tasje, maar de andere kleuren zijn ook mooi joh. Ook handig: je kunt het tasje cross-over dragen, maar ook om je middel. Ideaal als zomertasje en als je naar festivals gaat!

Fanny Pack van Tinne+Mia
Fanny Pack van Tinne+Mia

Weekend tas

De Camill Big Puffy Weekend Bag is zo'n tas die ik heel, heel vaak met me meesleep. Heb ik veel spullen om mee te nemen naar werk, dan gaat 'ie mee. Werkelijk álles past erin. En ga ik een nachtje logeren, dan ga ik niet weg zonder de tas. In feite kun je 'm zelfs meenemen als je een lang weekend of midweek weggaat, want hij is echt megagroot. Ik zal je zelfs vertellen dat ik welgeteld twéé van deze tassen heb: een zwarte en een oudroze (de laatstgenoemde is niet meer in de collectie, wat jammer is, want de kleur is ge-wel-dig). Ik heb de tas ook al meerdere keren mee gehad op vakantie. Het is namelijk een geweldige combi met een klein rolkoffertje, want je kunt 'm handig op je koffertje leggen en er ontzettend veel in doen. Hij kan ongelooflijk veel gewicht aan - meer dan mijn ranke schouders kunnen dragen :-) :-).

Weekendtas van Tinne+Mia
Weekendtas van Tinne+Mia

Ik heb al twee keer gehad dat ik werd aangesproken op straat waar de tas van is. Trots geef ik dan Tinne+Mia door, hoe leuk is dat! Eén keer, ik zat in de trein, ging het meisje dat de vraag stelde de tas meteen bestellen. Tja, dat is dus het Tinne+Mia-effect. Waarover later meer.

Laptophoes van Tinne+Mia
Laptophoes van Tinne+Mia

Laptophoes

Ik heb al een aantal jaren, ik weet niet hoe lang, ik schat drie à vier jaar, een laptophoes van Tinne+Mia. Ook gewatteerd, dus heerlijk zacht. Deze heb ik dus elke dag bij me, want ik gebruik mijn laptop elke dag. Hij wordt dus zeer intensief gebruikt. De laptophoes heeft een binnenkant met mooie marmerprint en is ook oersterk. Nu, na al die jaren veelvuldig gebruik, begint hij wat plekjes te vertonen. Hij kan nog best een tijdje mee hoor, maar eigenlijk is het nu wel tijd voor een nieuwe. Misschien ook kleur raffia, net als collega Mijke die inmiddels ook een Tinne+Mia laptophoes heeft? Ik zei toch: het Tinne+Mia-effect. Want één ding weet ik zeker: mijn volgende laptophoes wordt er weer eentje van Tinne+Mia.

Feel Good Bag van Tinne + Mia
Feel Good Bag van Tinne + Mia

Feel Good Bag

En dan tot slot de tas die nog op mijn wishlist staat, zoals ik al even schreef. Dat is de Feel Good Bag in de kleur Macaroon. Toegegeven, ik heb al een Feel Good Bag. Twéé eigenlijk, maar eentje is ingepikt door mijn dochter die 'm steevast meeneemt naar de gym. Snap ik, dus laat ik lekker zo. Prima. En geeft mij weer een excuus om voor een zeer betaalbare prijs (€34,95 inclusief klein binnentasje) nog zo'n fijne tas te kopen.

De Feel Good Bag doet z'n naam eer aan. Hier word je namelijk oprecht blij van. Hij zit lekker over je schouder (geen snijdende banden), staat prachtig, is net als de andere tassen ijzersterk en verkrijgbaar in een hele reeks mooie tinten. Bestel je zo'n tas, dan krijg je écht een cadeautje in huis. Aan alle details is gedacht: mooi ingepakt, prachtig kaartje erbij, echt een snoepje. Leuk detail: aan de binnenkant staat altijd een inspirerende quote (Feel Good, zei ik toch?) en het extra tasje dat je bij de tas krijgt is super handig voor make-up, pennen of je kleine schatten die anders rondslingeren in je tas.

En om af te sluiten met het inmiddels welbekende Tinne+Mia-effect: meerdere vriendinnen hebben er inderdaad inmiddels ook eentje :-).

 

reacties op dit blog (0)

* = verplicht (e-mailadres wordt niet gepubliceerd)